57Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Dünyasıb bizimsesli

Seslichat dünyası bünyesi altında bulunan binlerce ortak kullanıcıların buluştuğu sesli sohbet platformları içerisinde  sohbet konularına değinerek müzik eşliğinde devam eden arkadaşlık ilişkileri hızla ilerlemeye devam etmektedir.

 Burada sosyal medya ve google aracılığı ile kullanıcılar sohbet siteleri içerisinde vakit geçirip zamanı eğlencelikılarak sitemizi benimsemektedir.Dünya üzerinde bulunan bütün, ülkelerden giriş yapabilmeniz için internet explorer tarayıcısını kullanarak sohbet penceresindeki Jawa proğramı olan Actiwex yükle butonuna basıp yükleme bittikten sonra sohbete yönlendirileceksiniz. İlk giriş yapılan oda türkçe play odası olacaktır.

 Formatına uygun müzikler ve türkiye cumhuriyeti ahlâkî değerlerini yitirmeden kurallara aykırı sözlü veya yazılı herhangi bir küfür, argo veya dalga geçmek amacı ile siteye gelen her kim olursa olsun siteden uzaklaştırılmanıza sebep olucaktır. Diğer oda platformları sohbet yoğunluk olmak üzere ilerlemekte ve benimsenmektedir. İlk oda içerisinde karşılama ve hitap şekli sizlere her daim güven ve dostluk simgesi olarak bizimsesli.com

 

Yazar : ceza
06 Haz Per 23:17
79 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar